Gotuj z nami w „Kulinarnym Wrocławiu”

Radio RAM | Utworzono: 31.05.2015, 15:00
A|A|A

fot. Anna Skupień (Radio RAM)

Nasze niedzielne popołudnia z „Kulinarnym Wrocławiem” mają już grono wiernych słuchaczy, dlatego postanowiliśmy, aby i oni włączyli się do współtworzenia tego programu. Okazja ku temu była wyjątkowa. Na kulinarne warsztaty – wspólnie z Radiem RAM -  zapraszał Piotr Kucharski, pasjonat gotowania, autor książki „Chleb. Domowa piekarnia”, prowadzący kulinarny kącik w telewizyjnym programie „Dzień Dobry TVN”.

Piotr Kucharski prowadzi profesjonalne Studio Kulinarne Browar Mieszczański przy ulicy Hubskiej 44. Jest ono wyposażone w 12 indywidualnych stanowisk do gotowania. W niedzielę 31 maja, od godz. 12, Ania Fluder poprowadziła specjalne wydanie programu „Kulinarny Wrocław” ze Studia Kulinarnego Browar Mieszczański. Do udziału we wspólnym gotowaniu pod czujnym okiem Piotra Kucharskiego zaprasiliśmy słuchaczy Radia RAM.

Tematem naszego kulinarnego spotkania były: Szparagi od A do Z. Podczas warsztatów można było usłyszeć, jak uprawia się szparagi i przede wszystkim, jak i co dobrego można z nich przyrządzić. Dodatkowo, producent szparagów przygotował dla każdego uczestnika koszyk szparagów - miks zielonych i białych. Po warsztatach ich uczestnicy będą mogli samodzielnie spróbować swoich sił w domu.

 

REKLAMA