Zapraszamy na weekend z Radiem RAM

Radio RAM | Utworzono: 17.04.2015, 15:29
A|A|A

fir0002 | flagstaffotos.com.au

W sobotę po godz. 10 zapraszamy na program „Podróże z Radiem RAM”. Tym razem naszym gościem będzie Łukasz Nowak, pomysłodawca i założyciel Klubu Podróżników Soliści. Klub propaguje podróże i  wyjazdy na każdą kieszeń. Łukasz każdą wolną chwilę spędza na podróżach lub ich planowaniu. Jest miłośnikiem gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych, amatorem fotografii. W programie „Podróże z Radiem RAM” opowie o m.in. o Iranie i Persji.

Od godz. 12 jesteśmy w Galerii Wnętrz Domar, wspólnie z którą przygotowaliśmy kolejną „Strefę Stylu Radia RAM”. Program poprowadzi Anna Fluder, a jej gośćmi będą specjaliści projektowania wnętrz. Będziemy rozmawiać o tym, jakie są najnowsze trendy i jak stylowo urządzić mieszkanie lub dom. Jeśli planujecie wiosenną metamorfozę w swoich domach, warto słuchać Radia RAM w sobotę po godz. 12.

Od godz. 17 na antenie Radia RAM program „Strefa Młodych”. Tym razem Maciek Przestalski spotka się m.in. z organizatorami juwenaliów na Politechnice Wrocławskiej.

Sobotni wieczór to spotkanie z pianistą Kubą Płużkiem, który do studia Radia RAM wpadnie na trzy godziny przed swoim występem podczas trwającego we Wrocławiu Jazzu Nad Odrą. O debiutanckim albumie Kuby Płużka w ubiegłym roku w mediach pisano, że „spokojnie można postawić go obok dokonań amerykańskich muzyków z pierwszej jazzowej ligi”. Pianista będzie gościem Piotra Karwata w sobotę po godz. 19.

W niedzielę o godz. 8 przywita się z wami Maciek Przestalski. W programie m.in. rozmowa z szefem Centrum Sztuki WRO Piotrem Krajewskim o 16. WRO Media Art Biennale. Muzycznie sobotni poranek będzie stał pod znakiem nowej płyty wokalistki Nneki, a więc będzie soulowo i hiphopowo.

W samo południe natomiast, wspólnie z Wami oraz aktorami Teatru Capitol, drużyna Radia RAM zmierzy się w kręglowym turnieju. Spotykamy się w klubie Creator, na antenie Radia RAM będziecie mogli słuchać jak się bawimy i jak przebiega rywalizacja. W tym samym czasie w studio przy ulicy Karkonoskiej pojawi się Kacper Cecota ze spółki World Games 2017 i opowie o ciekawych dyscyplinach, które zostaną rozegrane podczas Światowych Igrzysk Sportowych we Wrocławiu za dwa lata. Będzie oczywiście o kręglach, ale także bilardzie i bulach.

Niedzielne popołudnie i wieczór to duża dawka dobrej i zróżnicowanej muzyki. Od godz. 17 program „Muzyka Filmowa”, później Piotr Karwat i „Nie tylko jazzem...”, a od godz. 21 do północy za sterami Radia RAM Druh Sławek, a więc najlepszy groove w mieście.

Bądźcie z nami w ten weekend – Radio RAM zawsze w dobrym tonie!

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować