Zapraszamy na Tłusty Czwartek z Radiem RAM

Radio RAM | Utworzono: 03.02.2015, 13:25
A|A|A

fot. Silar (Wikimiedia Commons)

Co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział? Od środy, 4 lutego, czekamy na Wasze zgłoszenia. Wysyłacie do nas SMS z hasłem "RAM PACZEK imię i nazwisko oraz nazwę firmy" na numer 72280 (koszt SMS: 2,46 zł z VAT).

To na początek, bo przede wszystkim liczy się inwencja i poczucie humoru.

Musicie przekonać nas, że ekipa Radia RAM powinna w Tłusty Czwartek przyjechać z pączkami właśnie do Waszej firmy. Z nadesłanych propozycji wybierzemy tę najbardziej oryginalną, najciekawszą, najweselszą.
Zaintrygujcie nas niebanalnym uzasadnieniem, a 12 lutego pojawimy się w Waszych firmach z pączkami. Mamy ich do rozdania aż trzysta.

I to atrakcji jeszcze nie koniec, bo będziemy także na żywo łączyć się ze studiem Radia RAM, aby nasi słuchacze mogli poznać autorów najciekawszych uzasadnień. W naszej zabawie mogą brać udział zarówno szefowie i pracownicy wrocławskich firm. Listę zwycięskich firm ogłosimy już w środę 11 lutego na stronie internetowej Radia RAM.

Według jednego z dawnych przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło. Po co ryzykować?

Zapraszamy na Tłusty Czwartek z Radiem RAM! Regulamin znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

To może Cię zainteresować