Sylwestrowy Maraton Komediowy

Radio RAM | Utworzono: 24.12.2014, 13:59
A|A|A

Cztery spektakle – dwa na Dużej Scenie, dwa na Kameralnej – przed spektaklami i po nich wspólne świętowanie sylwestra i witanie Nowego Roku. I Sylwestrowy Maraton Komediowy rozpocznie o godz. 17.00 na Scenie Kameralnej spektaklem Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka – opowieścią o tym, że nie zawsze psychologia to nauka, a tak w ogóle to świat seksu i nauki, razem połączony, jest bardzo zabawny.

O 18.30 na Dużej Scenie szaleć będą… fryzjerzy w komedii Szalone nożyczki, gdzie choć trup się ściele, perypetie mistrzów nożyczek i mistrzyni fortepianu bawią do łez. O 20.45 na Scenie Kameralnej Trzy razy łóżko – małżeńska komedia, odpowiadająca na całkiem jednak poważne pytania.

Na Dużej Scenie, u progu Nowego Roku, o godzinie 22.30 – Czysta komercja, przedstawienie pokazujące nam, laikom, jak skomplikowany jest świat Wielkiej Sztuki… No, mniej więcej tak, bo w sumie to przede wszystkim przezabawna (choć często bardzo prawdziwa) historia o tym, że wszelkie artystyczne dziania się to sprawa oparta i o talenty, i o pieniądze. A tak naprawdę to i tak najważniejsza jest miłość…

Powitajmy więc Nowy Rok na I Sylwestrowym Maratonie Komediowym. Na pewno będzie to radosne powitanie!

Więcej na: www.teatrkomedia.com

REKLAMA