A | A | A

Sylwestrowy Maraton Komediowy

Radio RAM
Utworzono: 2014-12-24 13:59 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Sylwestrowy Maraton Komediowy Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2014-12-24 13:56 | Zmodyfikowano: 2014-12-24 13:58 A|A|A Wyjątkowa propozycja na przywitanie Nowego Roku wśród ludzi roześmianych i pełnych optymizmu. Wrocławski Teatr Komedia zaprasza na cztery spektakle plus wspólne Nowego Roku świętowanie. Prawdziwy I Sylwestrowy Maraton Komediowy!

Cztery spektakle – dwa na Dużej Scenie, dwa na Kameralnej – przed spektaklami i po nich wspólne świętowanie sylwestra i witanie Nowego Roku. I Sylwestrowy Maraton Komediowy rozpocznie o godz. 17.00 na Scenie Kameralnej spektaklem Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka – opowieścią o tym, że nie zawsze psychologia to nauka, a tak w ogóle to świat seksu i nauki, razem połączony, jest bardzo zabawny.

O 18.30 na Dużej Scenie szaleć będą… fryzjerzy w komedii Szalone nożyczki, gdzie choć trup się ściele, perypetie mistrzów nożyczek i mistrzyni fortepianu bawią do łez. O 20.45 na Scenie Kameralnej Trzy razy łóżko – małżeńska komedia, odpowiadająca na całkiem jednak poważne pytania.

Na Dużej Scenie, u progu Nowego Roku, o godzinie 22.30 – Czysta komercja, przedstawienie pokazujące nam, laikom, jak skomplikowany jest świat Wielkiej Sztuki… No, mniej więcej tak, bo w sumie to przede wszystkim przezabawna (choć często bardzo prawdziwa) historia o tym, że wszelkie artystyczne dziania się to sprawa oparta i o talenty, i o pieniądze. A tak naprawdę to i tak najważniejsza jest miłość…

Powitajmy więc Nowy Rok na I Sylwestrowym Maratonie Komediowym. Na pewno będzie to radosne powitanie!

Więcej na: www.teatrkomedia.com

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter