Tak bawiliśmy się z Wami na urodzinach Radia RAM [Dużo zdjęć i wideo]

Radio RAM | Utworzono: 06.12.2014, 10:27 | Zmodyfikowano: 06.12.2014, 14:56
A|A|A

Fot. Radio RAM

Pierwsi goście naszych urodzin pojawili się w naszej siedzibie przy ulicy Karkonoskiej 10 tuż po godz. 11, a czekał na nich cały zespół Radia RAM.

Minuta po minucie urodzinowych gości przybywało. Po radiu od kuchni oprowadzali Was Piotr Bartyś, Janek Pelczar, Maciek Przestalski, Łukasz Basta i Krzysiek Majewski. W studio Radia RAM podejmowała Was Ania Fluder, z którą można było porozmawiać na antenie. Mogliście zobaczyć miejsce, z którego codziennie, od godz. 6 rano, nadajemy nasze programy.

URODZINOWA GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

Pokazaliśmy Wam także newsroom, w którym przygotowywane są serwisy informacyjne oraz studio słuchowiskowe – z tego miejsca raz w miesiącu gramy koncerty organizowane w naszym cyklu RAM Session.

Najwięcej zabawy i śmiechu było jednak w studio, w którym Monika Jaworska namawiała Was do nagrywania piosenek do RAMowego konkursu „Piosenki z Łazienki”. Odważnych jednak nie brakowało, a ci z Was, którzy zdecydowali się zaśpiewać, wkrótce pewnie będą mogli usłyszeć swoje łazienkowe zmagania wokalne na antenie Radia RAM.

Wszystkim, którzy w sobotę odwiedzili nas na ulicy Karkonoskiej 10 bardzo dziękujemy za udział w 14 urodzinach Radia RAM. Takie spotkania dla nas są bardzo cenne, bo możemy spotkać naszych słuchaczy, poznać ich bliżej, porozmawiać.

Dziękujemy też wszystkim, którzy urodziny Radia RAM obchodzili z nami przy radioodbiornikach!

Do usłyszenia i do zobaczenia

Bądźcie z nami na 89,8 FM – Radio RAM zawsze w dobrym tonie!

Były też Wasze wspomnienia:

Niektórzy nam zazdroszczą:

REKLAMA

To może Cię zainteresować