Kto wystąpi na Sylwestra w Rynku? (SONDA)

Ewa Zając | Utworzono: 24.11.2014, 14:20
A|A|A

Występy Patrycji Markowskiej, Haliny Młynkowej, grup Lemon i Pectus potwierdzili nam managerowie gwiazd. Halina Młynkowa dodatkowo poprowadzi imprezę razem z Tomaszem Kammelem. Nieoficjalnie wiadomo też, że na scenie pojawi się też grupa Bajm i Edyta Górniak. Mówiło się też o występie Justyny Steczkowskiej, ale przedstawicielka artystki zdementowała tę informację.

Sylwester z telewizyjną dwójką organizowany jest jest z przerwami od 2005 roku. W 2013 roku miasto podpisało czteroletnią umowę z TVP dotyczącą transmisji z imprez.

- Imprezy sylwestrowe na wrocławskim Rynku to wydarzenie z ugruntowaną marką, stanowiące dowód na to, że wieloletnia, bliska współpraca może przynosić znakomite efekty - mówił wtedy prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Sonda
Ta sonda już się zakończyła.

Kogo chciałbyś oglądać na sylwestrowym koncercie we Wrocławiu?

Dodę
0
Perfect
3
Kamila Bednarka
0
Edytę Bartosiewicz
3
Kayah
3
Afromental
4
Sylwię Grzeszczak
1
Hey
3
Nikogo. Uważam, że to niepotrzebna impreza
6
Wszystkich głosów: 23W zeszłym roku wrocławski Sylwester odbywał się w klimacie disco - poza polskimi gwiazdami, m.in. Kamilem Bednarkiem, Edytą Górniak, Zbigniewem Wodeckim czy Kombii, byli też goście z zagranicy - Midge Ure z grupy Ultravox i Ray Wilson z Genesis. W Rynku bawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób, przed telewizorami zasiadła, by oglądać wrocławskiego Sylwestra z Dwójką, dwumilionowa publiczność. Z miejskiej kasy na organizację imprezy poszło 2 mln zł.

REKLAMA

To może Cię zainteresować