Konkurs poranny w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 16.11.2014, 13:16
A|A|A

Codziennie nagrodą jest 1 voucher w kwocie 160zł do wykorzystana na wybraną usługę kosmetyczną po konsultacji z kosmetologiem.

Nowy Gabinet kosmetyczny w Redeco oferuje zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze z zakresu medycyny estetycznej, jak również zabiegi laserowe. Gabinet należy do grupy kilkuset miejsc na świcie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego Mediostar Next. To jedyny na świecie laser z dwoma unikalnymi czytnikami: melaniny
 i stopnia nawilżenia skóry, dzięki którym parametry zabiegowe dobierane są zawsze indywidualnie i bardzo precyzyjnie, tak aby końcowy efekt był w 100% SKUTECZNY!

Dzięki doskonałemu systemowi chłodzenia epilacja Mediostar Next staje się zupełnie BEZBOLESNA! EKSPRESOWE ZABIEGI laserem diodowym Mediostar Next  trwają od kliku do kilkunastu minut bez względu na partię ciała poddaną zabiegowi epilacji. (tradycyjny zabieg epilacji laserem może trwać od kilkunastu minut do nawet 1,5 godz.). Jedyny laser do epilacji, którym można pracować również w lecie, BEZ RYZYKA przebarwień.

W Gabinecie Pielęgnacji skóry i trychologii zabiegi wykonują praktycy i wykładowcy na wydziale kosmetologii AWF Wrocław, Pan Jarosław Rodzeń i Agnieszka Ciszek.

REKLAMA