A | A | A

AFF: Starzy znajomi i nowe, ale znane twarze

Utworzono: 2014-10-22 13:42 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Dziś rozpoczynają się pokazy konkursowe na American Film Festival we Wrocławiu. O nagrody przyznawane przez publiczność walczy 10 filmów dokumentalnych i rekordowa liczba dwudziestu fabuł.
Kadr z filmu Bronx Obama

W skupiającej filmy fabularne sekcji Spectrum powraca jeden z ulubieńców wrocławskiej publiczności i wychowanków festiwalu Onur Tukel. - Jego Krew nocy letniej to znakomita gra konwencją - mówi Urszula Śniegowska, dyrektor artystyczna festiwalu:

Krew nocy letniej w Kinie Nowe Horyzonty o 21.00. 15 minut wcześniej z publicznością spotka się Louis Ortiz - tytułowy bohater filmu Obama z Bronxu. Sobowtór prezydenta Stanów Zjednoczonych zrobił furorę podczas wczorajszego otwarcia festiwalu. Do późnej nocy cierpliwie ustawiał się do zdjęć z uczestnikami imprezy.

Na AFF pojawi się więcej nowych, ale doskonale kojarzonych twarzy. Widzowie zobaczą dziś pierwszy film Gii Coppoli, wnuczki Francisa Forda. Premiera o 20.45 w Kinie Nowe Horyzonty. - Wcześniej będzie szansa, by zobaczyć starych dobrych znajomych - mówi Śniegowska

Szczęśliwe święta na AFF w Kinie Nowe Horyzonty dziś o 18.00.

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter