A | A | A

AFF: Starzy znajomi i nowe, ale znane twarze

Utworzono: 2014-10-22 13:42 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Dziś rozpoczynają się pokazy konkursowe na American Film Festival we Wrocławiu. O nagrody przyznawane przez publiczność walczy 10 filmów dokumentalnych i rekordowa liczba dwudziestu fabuł.
Kadr z filmu Bronx Obama

W skupiającej filmy fabularne sekcji Spectrum powraca jeden z ulubieńców wrocławskiej publiczności i wychowanków festiwalu Onur Tukel. - Jego Krew nocy letniej to znakomita gra konwencją - mówi Urszula Śniegowska, dyrektor artystyczna festiwalu:

Krew nocy letniej w Kinie Nowe Horyzonty o 21.00. 15 minut wcześniej z publicznością spotka się Louis Ortiz - tytułowy bohater filmu Obama z Bronxu. Sobowtór prezydenta Stanów Zjednoczonych zrobił furorę podczas wczorajszego otwarcia festiwalu. Do późnej nocy cierpliwie ustawiał się do zdjęć z uczestnikami imprezy.

Na AFF pojawi się więcej nowych, ale doskonale kojarzonych twarzy. Widzowie zobaczą dziś pierwszy film Gii Coppoli, wnuczki Francisa Forda. Premiera o 20.45 w Kinie Nowe Horyzonty. - Wcześniej będzie szansa, by zobaczyć starych dobrych znajomych - mówi Śniegowska

Szczęśliwe święta na AFF w Kinie Nowe Horyzonty dziś o 18.00.

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
KoktajLOVE piątki z Radiem RAM
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter