Szafa gra w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 16.09.2014, 11:14 | Zmodyfikowano: 16.09.2014, 09:14
A|A|A

Program „Szafa gra” rozpoczynamy o godz. 12, będziemy z wami aż do godz. 17. Chcemy rozmawiać o modzie, ale rozumianej szeroko. Dlatego z gośćmi zaproszonymi do studia Radia RAM w Magnolia Park podyskutujemy nie tylko o modnym wyglądzie, ale też o tym, gdzie we Wrocławiu warto bywać, jakie wydarzenia w mieście wpisać do kalendarza.

Pokażemy, że bycie modnym to również korzystanie z bardzo szerokiej oferty kulturalnej miasta, wizyty w ciekawych miejscach, a przede wszystkim szukanie własnych pomysłów twórcze życie i spędzanie czasu. „Szafa gra” to oczywiście także dobra muzyka na antenie Radia RAM.

Każdy, kto odwiedzi nasze studio w Magnolia Park będzie miał okazję dopasować i porównać rzeczy z naszej radiowej szafy z miejscami, projektami, postaciami modnymi we Wrocławiu. Na wszystkich czekają nagrody niespodzianki, niezapomniane wrażenia i zabawa - jak zawsze w dobrym tonie!

Na antenie Radia RAM mamy dla słuchaczy także konkurs specjalny, czyli "Szafa pełna inspiracji". Codziennie – od poniedziałku 15 września do piątku 19 września – w porannym programie Monika Jaworska czeka na wasze propozycje zestawów rzeczy modnych i ponadczasowych, które powinny jesienią znaleźć się w każdej szafie. Swoje pomysły będziecie mogli wysyłać za pomocą sms, a my codziennie wybierzemy te najciekawsze i najbardziej interesujące.

Nagrody dla 10 zwycięzców konkursu będą do odbioru 20 września, w trakcie trwania specjalnego programu Radia RAM „Szafa gra” w Magnolia Park.

Konkurs - regulamin

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować