George Ezra „Wanted on Voyage”

Radio RAM | Utworzono: 24.07.2014, 08:29 | Zmodyfikowano: 24.07.2014, 06:30
A|A|A

George Ezra

Mentalny kumpel Boba Dylana czy Hanka Williamsa miał zaledwie 19 lat, kiedy opublikował w sieci swój debiutancki singiel „Budapest”.

Piosenka zdobywała coraz większą popularność – obecnie dwa videoklipy osiągnęły ponad 13 milionów odsłon – w ubiegły roku ukazała się EP-ka „Did You Hear The Rain?”.

Za chłopakiem z angielskiego Brystolu zaczęły oglądać się duże wytwórnie – wyścig wygrał Sony i latem tego roku do sklepów trafił album „Wanted On Voyage”. Album inspirowany jest podróżami chłopaka po Europie.

Po przesłuchaniu całości śmiało można powiedzieć, że oto pojawiła się kolejna postać na muzycznej mapie świata, która na dobre będzie przykuwała fanów przez długie lata. 

Ezra ma już na swoim koncie występy m.in. przed Lianne La Havas czy Tomem Odellem, w ubiegły roku zagrał na festiwalu Glastonbury.  BBC – od początku kibicujące jego karierze – umieściło go na prestiżowej liście „BBC Sounds of…2014”, zajął piąte miejsce. A za sprawą Radia RAM jeszcze w tym tygodniu możecie mieć w domu jego płytę.Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować