Strefa Kina prosto z Rynku (FOTO)

Jan Pelczar | Utworzono: 09.07.2014, 15:30 | Zmodyfikowano: 10.07.2014, 17:10
A|A|A

Zdjęcia: Karol Czapski

Odpowiadając na pytanie Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław ! rozmawialiśmy z organizatorami, twórcami i partnerami, podpowiadając między innymi jakie inne miejsca oprócz wrocławskiego Rynku warto wykorzystać podczas realizacji filmu.

Dorota Ostrowska, dyrektor Biura Promocji Miasta i Małgorzata Naskrent z Biura Promocji Miasta zachęcały do udziału w konkursie i opowiadały o regułach oraz początkach Kręć Wrocław.

Jarosław Skóra, współorganizator konkursu i organizator Kadrów Wrocławia, jednej z sekcji tegorocznego festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty opowiadał o filmach z dawnych lat, które pokazywały Wrocław, ale nie nazywano ich jeszcze promocyjnymi, a propagandowymi. Podpowiadał też uczestnikom siódmej edycji Kręć Wrocław, by nie zapominali o tegorocznym temacie przewodnim - Pokaż oryginalny charakter i klimat Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Mariusz Radomski, Marcin Muszyński i Łukasz Kubiński z Dash Dot Creations Studio zachęcali do udziału w konkursie, w którym można wygrać można między innymi warsztaty w ich studio animacji i efektów specjalnych oraz opowiadali o pracy podczas tworzenia i koprodukowania reklam i filmów.


Paweł Przybylski opowiadał o tym jakie kryteria przyjmą jurorzy tegorocznego Kręć Wrocław oraz zdradził kulisy realizacji spotów promujących sam konkurs.

Na koniec gościliśmy laureatów zeszłorocznego Kręć Wrocław. Paulina Wierzgacz i Krystian Forberger opowiadali o pomyśle na film Camera Nera i wyzwaniach, którym stawiali czoła w trakcie realizacji.

REKLAMA