Tropiki w zimie! (Zdjęcia)

Anna Fluder | Utworzono: 10.01.2014, 15:40 | Zmodyfikowano: 21.01.2014, 20:28
A|A|A

Aktywny i zdrowy tryb życia to gwarancja dobrej kondycji oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ruch, rekreacja i zdrowy relaks tak, by każdy mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem przez długie lata, to było nasze wyzwanie i cel w dzisiejszej Strefie Stylu RAM

Przy okazji przekonaliśmy się, że Aquapark to nie tylko wodne szaleństwo..., ale od takiego rozpoczęliśmy nasze spotkanie.

Łukasz Tuźnik, Kierownik Strefy Rekreacji i Daniel Podhorodecki, doświadczony ratownik podpowiadali, kiedy i jak zachęcić najmłodszych do nauki pływania. Zwrócili także uwagę na odpowiedzialność rodziców w strefach, gdzie dzieci w ferworze wodnego szaleństwa mogą wymykać się spod kontroli.

Joanna Feifer, Kierownik Strefy Saunarium&Wellness i Krzysztof Chruściński, jedni z najlepszych na MP Saunamistrzów 2013 opowiadali, czym jest kultura saunowania i jakie umiejętności oceniane są na zawodach saunowych. Wiemy już, że umiejętne polewanie kamieni, rozprowadzanie zapachu i tworzenie niezwykłego klimatu to klucz do sukcesu, ale przed wszystkim naszego najlepszego samopoczucia.

Kornel Kempiński, Kierownik Strefy Basenu Sportowego i Piotr Dudzic, specjalista ds. rehabilitacji wyjaśniali, jak ważne jest w zapobieganiu chorób cywilizacyjnych (jak np. otyłość u dzieci) i korygowaniu wad postawy dobieranie odpowiednich zajęć prowadzonych w wodzie.

Agata Brożek, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, zachęcała do zajęć tanecznych, karate i korzystania z atrakcji, jakie oderwą dzieci od komputera czy tv zwłaszcza w czasie ferii zimowych, a i  opiekunowie w tym czasie nudzić się nie będą bo baseny czekają.

Katarzyna Balawejder i Paulina Skorupa ze strefy fitness wyjaśniały, na czym polega różnica w przygotowywaniu tej samej partii ciała i mięśni do sezonu biegowego, a narciarskiego. Dla mniej aktywnych pojawiła się propozycja jogi na chustach.

Na koniec Prezes Aquaparku, Krzysztof Hołub, mówił o nowej strefie dla saunowiczów, którym w tradycyjnej jednak nieco za gorąco, a także o wysokich wymaganiach wrocławian, którzy swoje pomysły na uatrakcyjnienie tego miejsca mogą śmiało zgłaszać bo jeszcze dwie antresole są do zagospodarowania.

Z tropików Aquaparku pozdrawiamy.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować