Konkurs poranny z Toyota Dobrygowski (4-8.11 oraz 11-15.11)

Radio Wrocław | Utworzono: 05.11.2013, 11:26
A|A|A

mat. prasowe

„Boeing Boeing” opowiada historię Maksa i jego narzeczonych, wszystkie są stewardesami. Każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

Konkurs organizowany jest z okazji otwarcia nowego salonu Toyoty w Długołęce. Ambasadorem nowego salonu Toyoty w Długołęce został znany wrocławski aktor, współwłaściciel Wrocławskiego Teatru Komedia - Wojciech Dąbrowski. Dlatego nagrodami w konkursie Radia RAM są podwójne zaproszenia do Wrocławskiego Teatru Komedia.

Toyota Dobrygowski zaprasza również do udziału w konkursie, w którym można wygrać nową Toyotę RAV 4 na cały rok. Wystarczy wypełnić kupon, który można znaleźć w swoich skrzynkach na listy oraz codziennie w Gazecie Wrocławskiej. Finał konkursu nastąpi podczas uroczystego otwarcia Salonu w Długołęce w dniach 16-17 listopada.

REKLAMA