Strefa Kina już po raz setny

Jan Pelczar | Utworzono: 04.09.2013, 11:34
A|A|A

fot. Anna Skupień

W Dolnośląskim Centrum Filmowym można było zobaczyć arcyciekawy film "W imię" Małgorzaty Szumowskiej, z wartą każdej nagrody rolą Andrzeja Chyry w roli zakochanego księdza.
 
Po raz pierwszy we Wrocławiu został też pokazany film Diana, z Naomi Watts w roli księżnej Walii. Oliver Hirschbiegel, autor nominowanego do Oscara Upadku opowiada o ukrywanym romansie Diany z chirurgiem Hasnatem Khanem.

Diana oraz W imię mają polskie premiery 20 września, dzień po uroczystych pokazach z okazji setnej Strefy Kina.

Widzowie, którzy w tym dniu zasiedli przed dużym ekranem aby wspólnie z RAM-em świętować setne wydanie Strefy Kina mieli możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród:
 
- płyty RAM Cafe 7
- wyjątkowe gadżety Radia RAM
- podwójne zaproszenie na koncert MSRR: JOSE JAMES, 22.10.2013 ETER
 
 
Na słuchaczy i widzów czekaliśmy na parterze DCF przy Piłsudskiego, skąd poprowadziliśmy jubileuszowy program z gośćmi na żywo. Atrakcją był też wywiad z Andrzejem Chyrą i recenzje filmów W imię oraz Raj: Nadzieja.
 
Strefa Kina to kontynuacja magazynu filmowego Klaps. Pierwszy program na żywo pojawił się na antenie Radia RAM 8 września 2011 roku. Prowadzącym jest Ian Pelczar, który na 89.8 FM opowiada o filmach już od ponad piętnastu lat.
 
 
Co jakiś czas zaczyna żałować, że nie może pokazać słuchaczom filmu w eterze i wtedy Strefa Kina zaprasza na specjalne premiery. Z okazji setnego programu przygotowaliśmy podwójną dawkę dobrego kina.
 
Partnerem Jubileuszowego wydania Strefy Kina Radia RAM jest
Dolnośląskie Centrum Filmowe - Kino z Klasą
 
REKLAMA