Najnowszy album India.Arie płytą tygodnia

Wojciech Jakubowski | Utworzono: 30.07.2013, 22:46
A|A|A

Płyta "SongVersation" ukazała się 25 czerwca.

- Moje otwarte dłonie, które można zobaczyć na okładce albumu, symbolizują energię, którą chcę przekazać słuchaczom poprzez "SongVersation". To ma być rozmowa, wymiana myśli z odbiorcą - mówi wokalistka.

- Na "Songversation" Arie bogatsza o bagaż doświadczeń powraca do swych korzeni - melodyjnego, akustycznego soul z bardzo osobistymi tekstami - rekomenduje wydawca. 

Jednocześnie artystka wyznaje, że "Songversation" to jedno z jej najlepszych dokonań.

- To najlepszy czas w moim życiu, bo czuję się wolna. Nawet jeśli jest ciężko, to i tak wciąż jestem wolna - mówi wokalistka.

Miłość do muzyki zaszczepiła artystce matka, również piosenkarka. India już od najmłodszych lat uczęszcza zatem na lekcje kształcące głos, doskonali się też w grze na wielu instrumentach.

Potem, po wielu latach, talent wokalistki dostrzega szef wytwórni Motown. Urzeczony głosem i jego możliwościami, w efekcie podpisuje z młodą artystką kontrakt. W 2001 roku ukazuje się debiutancki album "Acoustic Soul", za który artystka otrzymuje 7 nominacji do Grammy, płyta sprzedaje się w multiplatynowym nakładzie.

To był znakomity początek wielkiej, soulowej kariery, która trwa do dziś. Następne albumy - 2002: "Voyage to India", 2006: "Testimony: Vol. 1, Life & Relationship", 2009: "Testimony: Vol. 2, Love & Politics" - przynoszą kolejne nominacje do Grammy (w całej karierze 21) i cztery zdobyte statuetki; jej wydawnictwa na całym świecie rozeszły się w nakładzie przekraczającym 10 milionów egzemplarzy.

India.Arie SongVersation

1. SoulBird Intro    
2. Just Do You    
3. This Love    
4. Nothing That I Love More    
5. Flowers    
6. Cocoa Butter    
7. SoulBird Interlude: Trobone'    
8. Moved By You    
9. Life I know    
10. Break The Shell    
11. Soulbird Rise    
12. The Will Be Done    
13. Brothers' Keeper    
14. ONE    
15. SoulBird Outtro: Clarinet    
16. I Am Light    

REKLAMA