Konkurs poranny w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 29.07.2013, 08:45
A|A|A

Do wygrania wejściówki na laserowy paintball! - czteroosobowe wejściówki na 1 grę laser tag w Kwaterze Głównej przy ul. Sienkiewicza 8a we Wrocławiu.

www.Skrzyknijmysie.pl to portal, którego ideą jest inspirowanie ludzi do wspólnego działania, a nie tylko tworzenie internetowej społeczności. To idealna platforma dla tych, którzy chcą coś zrobić, szukają osób o podobnych zainteresowaniach lub czują potrzebę niesienia pomocy i chcą zaangażować w to innych. Ilość tematów, które mogą łączyć jest ogromna, dlatego każdy użytkownik może dowolnie wybierać obszary i informacje, które go interesują. Może skrzykiwać ludzi na wydarzenie, które organizuje lub sam dołączać do innych skrzyków. W ten prosty sposób, mogą skontaktować się ludzie, którzy wspólnie spędzą czas tak, jak lubią.

www.Skrzyknijmysie.pl to także jedyny portal, który można określić mianem lokalnościowego. Ułatwia on bowiem kontakt ludzi z danej okolicy – ulicy, dzielnicy, miasta. Użytkownicy, określając skąd pochodzą, otrzymują wiadomości tylko o wydarzeniach, które ich interesują i dzieją się w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki temu bez problemu mogą do nich dołączyć. To z kolei sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i skłania do aktywności poza wirtualnym światem.

Rejestracja na portalu i korzystanie z niego jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w porannym konkursie organizowanym przez portal www.Skrzyknijmysie.pl słuchaj uważnie radia RAM od poniedziałku do piątku i odpowiedz na pytanie prowadzącej.  Codziennie do wygrania poczwórne zaproszenie na laserowy paintball! Nie wiesz kogo zaprosić do gry? Na portalu www.Skrzyknijmysie.pl na pewno znajdzie się ktoś, kto chciałby ci towarzyszyć!

REKLAMA
Załączniki