RAM Cafe w Rynku (ZDJĘCIA)

Radio RAM | Utworzono: 09.07.2013, 15:44
A|A|A

fot. Karol Czapski

Kiedy około godziny 19.00 zmierzałem w stronę RAM Cafe, ulice mokre były od deszczu, który właśnie przestał padać, a nad miastem wisiały ciężkie, czarne chmury. To, jeśli chodzi o pogodę, nie wróżyło niczego dobrego. Jednak kiedy godzinę później witałem się ze słuchaczami Radia RAM, po jesiennej pogodzie pozostało już tylko wspomnienie i do końca wieczoru mogliśmy się cieszyć przyjazną aurą.

Cieszyliśmy się również z rozmów z naszymi gośćmi.

Jako pierwszy na naszym żółtym leżaku zasiadł Kostas Georgakopulos, który nie tylko opowiedział o muzycznych wydarzeniach, które staną się naszym udziałem już w przyszłym tygodniu podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, ale zdradził również kilka tajemnic. Jedną z nich była wiadomość o wizycie Peaches, która choć tym razem nie wystąpi to na festiwalu się zjawi.

Festiwalowo było również w drugiej godzinie, a to za sprawą Brave Festivalu i jego twórców. Razem z dyrektorem artystycznym Grzegorzem Bralem i Anastazją Korczak - koordynatorką i inicjatorką Brave Kids, podsumowaliśmy wydarzenie, które w piątkowy wieczór miało swój finał. I pomyśleć, że jeszcze tydzień temu mówiliśmy o Brave Festiwalu w czasie przyszłym.

Gościliśmy również Marcina Maksymca z wrocławskiej formacji Accessory To Armageddon. Gość barwnie opowiadał o planach zespołu - a są one śmiałe: druga płyta, w zupełnie innym klimacie niż debiutanckie "The 7th Floor" oraz od dawna oczekiwana trasa koncertowa.

Na naszej antenie w ten wieczór swoją absolutną premierę miała najświeższa kompozycja ATA: "Time Stops". Utwór prawdopodobnie nie trafi na żadne z wydawnictw grupy, tak więc to była wyjątkowa okazja by się z nim zapoznać.

Czas w RAM Cafe wypełniły nam również wizyty naszych słuchaczy, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać przy pysznej kawie i naszych słynnych krówkach. Do zobaczenia i usłyszenia w RAM Cafe już niedługo!


REKLAMA