Przelotni kochankowie premierą tygodnia

Jan Pelczar | Utworzono: 08.05.2013, 19:06
A|A|A

Porozmawiamy o komediowych obliczach Pedro Almodovara oraz o podniebnych katastrofach i farsach w historii kina. Będzie muzyka z pokładu "Przelotnych kochanków", recenzja filmu i bilety na premierowe pokazy.

Zrecenzujemy też "Kocham radio". To wybrany przez Radio RAM dokument, na który chcemy zwrócić uwagę podczas Planete + Doc Film Festival. O innych propozycjach opowie o 16.15 szef festiwalu Artur Liebhart.

Zdradzimy, co warto zobaczyć w pierwszy weekend i zaprosimy na wtorkowe specjalne wydanie Strefy Kina. 14 maja nadawać będziemy z Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Jeszcze przed Planete + Doc w DCF-ie gościć będzie Biennale WRO. O najbardziej filmowych propozycjach opowiemy w Strefie Kina.

Zaprosimy również na Tydzień Kina Francuskiego do Kina Nowe Horyzonty i opowiemy o swoich oczekiwaniach przed dwiema najbardziej intrygującymi premierami piątku. Trzeci Iron Man zbiera doskonałe opinie, a Park Chan-Wook wziął się za Stokera. Przypomnimy również wywiad z Domingą Sotomayor Castillo, laureatką ostatniego festiwalu Nowe Horyzonty. Jej Od czwartku do niedzieli ma w piątek ogólnopolską premierę kinową.

REKLAMA