Domówka z Radiem RAM na Nadodrzu

Monika Jaworska | Utworzono: 16.01.2013, 09:39
A|A|A

fot. Karol Czapski

Mieliśmy okazję zaprosić Was na domówkę przy Kurkowej 14. Stamtąd więc zagraliśmy program specjalny i przedstawiliśmy w Radiu RAM wspaniałych ludzi na co dzień pracujących na wrocławskim Nadodrzu.

Na miejscu oprócz świetnej zabawy dla dzieci i dorosłych, można było wziąć udział w warsztatach z UpCyclingu i sitodruku, sprawdzić swoją wytrzymałość pod okiem srebrnego medalisty olimpijskiego Pawła Rańdy, skosztować nadodrzańskich specjałów oraz wygrać atrakcyjne zniżki na zakup mieszkania w budynku, który dopiero powstaje właśnie przy Kurkowej. Na chętnych do uzyskania inspirujących porad czekali dekoratorzy wnętrz. Założycielki wrocławskiego CO12 zachwalały zasady funkcjonowania coworkingu, poznaliśmy ciekawe realizacje projektantów grupy Kolektyf.com oraz plany inwestora Nacarat Polska dotyczące tego co nowe na Nadodrzu.

Wszystko w akompaniamencie dobrej muzyki oraz występów artystów z grupy Bandit Queen Circus, których umiejętności zadziwiły niejednego. Imprezę poprowadzili Łukasz Basta oraz Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska. Gospodynią programu specjalnego była Monika Jaworska.

REKLAMA
Załączniki