Sen jest najważniejszy. Zadbaj o to!

Radio RAM | Utworzono: 05.10.2012, 14:15 | Zmodyfikowano: 11.10.2012, 15:04
A|A|A

fot. radioram.pl

Sen jest najważniejszym, obok trybu życia i odżywiania, czynnikiem wpływającym na nasze samopoczucie i witalność. Zdrowy sen pozwala nam wypocząć i regeneruje siły na następny dzień.

Radio RAM postanowiło przybliżyć Słuchaczom tematykę zdrowego, efektywnego i spokojnego snu. Zagraliśmy program specjalny z Salonu DlaSpania w Galerii Wnętrz Domar.

Rozmawialiśmy o tym, jak odpowiednio zadbać o jakość i higienę snu, co zrobić, aby sen był zdrowy. Dowiedzieliśmy się, jak dobrać odpowiedni materac, który zapobiegnie bólom fizycznym i zapewni pełną regenerację organizmu.

Nasi Eksperci doradzali i podpowiadali:

Łukaszem Łosski, ekspert od dobrego snu z firmy Tempur opowiadał o higienie snu, o tym, jak ważne aby zdrowo się wysypiać i jaki ma to wpływ na unikanie wszelkich chorób. Zwrócił uwagę na materiały, z których wykonywane są nasze materace, poduszki, pościele.

Fizjterapeutka Ewa Żeligowska zdradziła, jaki wpływ na kręgosłup i stawy mają materac i poduszki, na których śpimy. Jak zaprojektować sypialnię, aby się dobrze wysypiać doradziła Magdalena Radomska - architekt z Atelier Form.

Radio RAM - śpijcie zdrowo w dobrym tonie!

REKLAMA