Czas na odnowę ciała i ducha!

Radio RAM | Utworzono: 21.09.2012, 12:38 | Zmodyfikowano: 08.10.2012, 14:17
A|A|A

fot. Anna Skupień

Zagraliśmy program z Restauracji Novocaina na wrocławskim Rynku, podczas którego zastanawialiśmy się co zrobić, aby spotkanie z jesienią  odbyło się w dobrym nastroju, aby był to dla nas okres pełen optymizmu i energii.

Zaproszeni eksperci podpowiedzieli, jakie zabiegi kosmetyczne warto wykonywać właśnie o tej porze roku i z jakich ofert skorzystać.
   

Naszym gościem była dr Irena ErisKosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Opowiedziała o pielęgnacji ciała na jesień, o tym, że SPA może być sposobem na jesienną chandrę.

Z dr Jolantą Markuszewską-Żelbromską z Wrocławskiego Centrum Okulistycznego rozmawialiśmy o możliwości pozbycia się okularów i zaletach laserowej korekcji wad wzroku.

O jesiennych trendach w makijażu i stylizacji rozmawialiśmy z Lidią Woźnicą - Sokołowską, kreatorką wizerunku i wizażystką, a Monika Lelonkiewicz, specjalista dermatolog z Centrum Dermatologii i Laseroterapii "Uroda" zaproponowała nam najkorzystniejsze w porze jesiennej zabiegi pielęgnacyjne.

Od Marty Domalacznej z Kliniki Pięknych Dłoni dowiedzieliśmy się jakie kolory paznokci są trendy w sezonie jesiennym, a Pani Natalia Gerlak opowiedziała o usuwaniu przebarwień i zmarszczek na twarzy.

Z Marzeną Wierzęć  z QM Vie Medycyny Biorezonansowej rozmawialiśmy o terapii biorezonansowa jako nowoczesnej metodzie usuwania alergii i leczenia wielu schorzeń.

Jesienna odnowa - tylko w Strefie Stylu RAM

REKLAMA