Radio RAM naDALI

Radio RAM | Utworzono: 27.07.2012, 14:25 | Zmodyfikowano: 09.08.2012, 12:27
A|A|A

fot. Joanna Mazurek

Mimo nie do końca wakacyjnej pogody spotkaliśmy się w Galerii Handlowej SKY TOWER z naszymi Ekspertami i Słuchaczami. Na najwygodniejszych „pod słońcem” (a w tym wypadku „pod dachem” SKY TOWER;-) żółtych leżakach Radia RAM rozmawialiśmy o tym, jak najlepiej wykorzystać swój wakacyjny wolny czas.

Podpowiedzieliśmy, jak uzyskać powabny wizerunek na wakacje, przygotowaliśmy przepisy na idealne na letnie upały diety, zaprosiliśmy do gry w kręgle, w bilard i na fitness. Nasi eksperci i żółte leżaki byli do Waszej dyspozycji.

Spotkaliśmy się między innymi z Aliną Jaracz-Paterek z Fitness Academy, Tomaszem Janickim ze SKY BOWLING, Krzysztofem Wróblem szefem Klubu Banda Club, szefem kuchni Kofuku Sushi Shop and Bistro Piotrem Drozdowskim, Natalią Jakacką z butiku Krystof oraz Filipem Markiem z butiku Jolli oraz ekspertem z salonu Paco Lorente Panią Moniką Jaskólską. Na zakończenie Wojciech Sury - rzecznik SKY TOWER oraz Artur Wartecki opowiedzieli o wyjątkowych apartamentach w najwyższym budynku w naszym mieście.

Dla miłośników mocnych wrażeń mieliśmy nie lada gratkę - wjazd na szczyt SKY TOWER. Zwycięzcy naszego konkursu zjawili się zwarci i gotowi, niestety pogoda odrobinę pokrzyżowała nasze plany.

Ale nic straconego. Na szczyt SKY TOWER wjechalismy w sobotę! Zdjęcia ze szczytu do zobaczenia na naszej stronie.

Radio RAM – zawsze w dobrym tonie!

REKLAMA