Łowcy głów premierą tygodnia!

Jan Pelczar | Utworzono: 24.05.2012, 11:56 | Zmodyfikowano: 31.05.2012, 10:27
A|A|A

Dziś w Strefie Kina premierą tygodnia będą „Łowcy głów”, adaptacja jednego z kryminałów Jo Nesbo. Recenzja jest już na stronie, czytaj tutaj.

Do wygrania będą oczywiście bilety do kina. A z okazji premiery Men in Black III na antenie pojawi się muzyka z poprzednich części Facetów w czerni.

Podsumujemy też zakończony w niedzielę Planete+ Doc Film Festival. Gośćmi po 18.00 będą organizatorzy i dziennikarze. Po 19 wywiad ze zwycięzcą Planete+ Doc, palestyńskim reżyserem Emadem Burnatem.

Porozmawiamy też o filmach z różnych zakątkach świata, które zadebiutują w piątek we Wrocławiu. Oprócz dokumentu „Jiro śni o sushi” będą to brazylijskie „Opowieści, które żyją tylko w pamięci” w reżyserii Julii Murat oraz nakręcona w Gruzji „Najsamotniejsza z planet”, w której jedną z głównych ról zagrał Gael García Bernal. 

Zapowiemy także kolejne gwiazdy sceny koncertowej nadchodzących T-Mobile Nowych Horyzontów (między innymi Peaches oraz Daniel Bloom z nowym projektem) i przypomnimy o konkursie dla karnetowiczów festiwalu: „Pojedź z Nowymi Horyzontami na Berlinale”.

REKLAMA