Być kobietą, być kobietą…

Radio RAM | Utworzono: 01.03.2012, 16:07 | Zmodyfikowano: 12.04.2012, 17:38
A|A|A

W Restauracji Casus przy ul. Włodkowica, 8 marca w godzinach porannych, Kobiety przejęły władzę nad światem!

Zagraliśmy dla Was program specjalny z udziałem naszych ekspertów  z zakresu kobiecego piękna. Rozmawialiśmy o tym, jak czerpać radość z kobiecości, jak pokochać siebie, jak o siebie dbać.

Już wiemy, że nie tylko diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety...Zaproponowaliśmy cały wachlarz nietuzinkowych, oryginalnych pomysłów na rozwijanie Waszych talentów, stymulowanie rozwoju, poprawę samopoczucia.

Przy pysznym i zdrowym śniadaniu spotkaliśmy się z pierwszym ekspertem z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Usłyszeliśmy, co zrobić, aby wiosnę przywitać zdrową, promienną skórą.

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris ul. Krawiecka 3, www.DrIrenaEris.com/Instytut

Pracowaliśmy również nad sylwetką Ekspert z Centrum Dermatologii Estetycznej "Bagłaj"  wskazała nam zabiegi pomagające usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Centrum Dermatologii Estetycznej "Bagłaj", ulica Widok 8 www.baglaj.com.pl

Pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci kim jesteś... -dzięki ekspertowi z Kliniki Pięknych Dłoni wiemy już, że dłonie są naszą wizytówką. Poznaliśmy sposoby zapobiegania łamliwości paznokci, uzyskaliśmy porady, jak zadbać o dłonie po zimie. Wiemy też, jakie kolory paznokci są modne w sezonie wiosna/lato 2012.

Klinika Pięknych Dłoni, salon w Domu Handlowym Renoma, www.pieknedlonie.pl

O najnowszych, przełomowych osiągnięciach w kosmetologii i medycynie estetycznej, jakimi są fotoepilacja i fotoodmładzanie, rozmawialiśmy z ekspertem z Gabinetu Body Laser.

Gabinet Body Laser Wrocław Legnicka 46, www.bodylaser.com.pl

Zajrzeliśmy na chwilę do światowej mody, poznaliśmy sekrety modnych i stylowych kreacji. Wiemy, jakie fasony i kolory będą dominować na ulicach tej wiosny – a wszystko to dzięki ekspertowi z Firmy Orsay, www.orsay.com

Na szalenie kobiece spotkanie zaprosili:

 
 
     
REKLAMA