Abyście nam zdrowi byli

Radio RAM | Utworzono: 20.02.2012, 09:40 | Zmodyfikowano: 20.08.2012, 16:13
A|A|A

Zagraliśmy dla Was z z Restauracji Novocaina na wrocławskim Rynku. Było o profilaktyce, o diagnostyce, o innowacyjnych metodach leczenia.

Rozpoczęliśmy od zdrowego i pięknego uśmiechu. Wiadomo, to wizytówka i mówi o człowieku naprawdę dużo. Z ekspertem z Dental Salonu, stomatologiem Radosławem Jadachem,  porozmawialiśmy o tym, ile można dziś osiągnąć dzięki nowoczesnym technologiom, o tym że każdy może mieć piękny i zdrowy uśmiech.

Następnym tematem, jaki poruszyliśmy, była diagnostyka. Wraz ze specjalistami z Synexusa, wiodącego ośrodka badań klinicznych w Polsce, przekonywaliśmy i zachęcaliśmy do regularnych badań. Opowiadaliśmy, jak z wcześnie wykrytą astmą, osteoporozą czy cukrzycą, można funkcjonować i cieszyć się życiem. Naszymi Gośćmi byli dr Radosław Janiak, dr n.med. Anna Sidorowicz-Białynicka i dr Wojciech Szczepanik

Zajęliśmy się również szczególnym rodzajem badań, diagnozującymi problem niepłodności . Ekspert z Kliniki InviMed dr Krzysztof Żórawski przekonywał, że warto wybrać się do specjalisty, aby ten wskazał przyczynę niepłodności i wybrał kierunek leczenia.

Miękka i gładka skóra na stopach, zadbane paznokcie.... zadbane stopy są po prostu zdrowe! Jak usunąć dolegliwości stóp, dobrać zabiegi i przywrócić komfort chodzenia, dowiedzieliśmy się od Ewy Chlebak specjalisty z gabinetu podologicznego Mre Opieka.

Dziękujemy Ekspertom za ważne i przydatne porady, a Naszym Słuchaczom – za udział w programie.

 
REKLAMA