Strefa Stylu RAM - Kto nas tak urządził?

Radio RAM | Utworzono: 06.02.2012, 09:37 | Zmodyfikowano: 13.02.2012, 11:23
A|A|A

Rozmawialiśmy o najnowszych trendach dekoratorskich, podpowiedzieliśmy jak stylowo, modnie i wygodnie urządzić dom czy mieszkanie. 

Zaproszeni przez nas goście i eksperci odpowiedzieli na Wasze pytania, podpowiedzieli Wam, jak zaaranżować przestrzeń i udzielili porad architektonicznych i dekoratorskich.

Opowiedzieli też o światowych trendach we wzornictwie meblowym.

Do rozmowy o stylowych wnętrzach zaprosiliśmy firmy Centrum Wyposażenia Wnętrz Parku Handlowego Bielany - między innymi:

Salon Meblowy Wooden, Sklep Eurofirany, Materace JMB Design, Flügger farby, Salon Firmowy MidenTapety, Salon Mebli Bizzarto.

W studiu Strefy Stylu Radia RAM "Kto nas tak urządził" gościliśmy:

O godz. 10:00
Kamilę Piszczek, eksperta Salonu Meblowego Wooden House
Rozmawialiśmy o zaletach, sposobach pielęgnacji i trendach w meblach drewnianych i fornirowanych

O godz. 10.30
Pan Przemysław Pasieczyński z firmy Materace JMB Design opowiedział nam o tym jak ważny jest zdrowy sen i jak wiele zależy od tego na czym śpimy.

O godz. 11:00
Z ekspertem Moniką Dędek ze Sklepu Eurofirany opowiedzieliśmy o tym jak wybrać dodatki, które upiększą nasze okna.

O godz. 11:30
Wwraz z naszym ekspertem - Anetą Domańską z Flügger farby mówiliśmy o tym, jak odnowić ściany, meble, podłogi, drzwi, jak i czym malować kafle w kuchni.

O godz. 12:00
Podyskutowaliśmy o trendach kolorystycznych w meblarstwie, o tym czym się kierować wyborze mebli, jak nadążać za najnowszymi trendami. Naszym ekspertem była Małgorzata Wiśniewska z Salonu Mebli Bizzarto

O godz. 12:30
Powróciliśmy do tematu dekoracji wnętrz, ich projektowania oraz aranżacji. Naszym espertem była architekt z Centrum Wyposażenia Wnętrz Parku Handlowego Bielany -  Ilona Biernacka.

Naszych Gości i Słuchaczy poczęstunkiem ugościła Alma.

 


REKLAMA