Najlepszy prezent na Walentynki – musical „I LOVE YOU”

Radio RAM | Utworzono: 02.02.2012, 16:46 | Zmodyfikowano: 02.02.2012, 16:46
A|A|A

Nie masz pomysłu na prezent? Nie wiesz, jak powiedzieć swojej drugiej połówce, co do niej czujesz? Rozwiązanie jest proste – zaproś ją na musical „I LOVE YOU” (Hala Stulecia, Wrocław, 14 lutego).

„Fantastyczna muzyka, fantastyczny tekst”, tak właśnie spektakl opisuje Rafał Królikowski, grający w nim m.in. włoskiego dostawcę pizzy, męża czy też zidiociałego tatusia. To muzyczne widowisko zaplanowane na 14 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia, pokochały miliony widzów na całym świecie. Podczas przedstawień 61 razy doszło do prawdziwych oświadczyn i wszystkie zostały przyjęte! Aktorzy grający w polskiej wersji „I LOVE YOU” nie szczędzą temu spektaklowi słów pochwały. Magdalena Smalara określa swój udział w spektaklu jako duże wyzwanie, ale także czystą przyjemność. Dodaje, że „I LOVE YOU” pozwala każdemu z aktorów zagrać wiele krótkich ról w ciągu jednej odsłony. Wielkim debiutem dla wrocławian i nie tylko będzie śpiewający Rafał Królikowski. Jak sam mówi, po raz pierwszy bierze udział w tego typu przedstawieniu i to jako jedyny z całej obsady.

Warto zatem wybrać się na „I LOVE YOU”. W te Walentynki zabierz ze sobą osobę, którą kochasz, powiedz jej o swoich uczuciach, nawet jeżeli nie zrobisz tego swoimi słowami, tylko za pośrednictwem aktorów grających na scenie. W końcu jest to sztuka o tym, jak trudno znaleźć odpowiednią osobę, do której skierujemy tytułowe słowa. A może właśnie dzięki „I LOVE YOU” ktoś usłyszy najważniejsze w swoim życiu „TAK!” Kto wie? Warto się przekonać, w końcu następnych Walentynek może nie być.

opr. Dorota Majewska

Bilety w cenie 60,80,100,120 zł. Do nabycia w EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN, www.ticketpro.pl, www.Biletin.pl

Godziny rozpoczęcia spektaklu: 17 i 21.

www.iloveyou.wroclaw.pl

REKLAMA