Walentynki z komedią muzyczną I LOVE YOU

Radio RAM | Utworzono: 05.01.2012, 16:46 | Zmodyfikowano: 10.01.2012, 10:09
A|A|A

I LOVE YOU to musical dla Zakochanych, dla Singli i dla Małżeństw, dla Par i dla Samotnych, dla tych którzy nie mają jeszcze swojej Połówki i dla tych, którzy Kochają i pragną być Kochani...

Zabawny, przenikliwy, wzruszający - pisano o nim w amerykańskiej prasie. Przez Gannett Newspapers został okrzyknięty jako „(…) najbardziej zabawne show na Broadwayu!”
Prapremiera "I love you" (tytuł oryginalny "I love you, you’re perfect, now change") autorstwa Joe’ego DiPietro (tekst i słowa piosenek) i Jimmy’ego Robertsa (muzyka), odbyła się na scenie Off-Broadwayu w 1996 roku.

Musical DiPietro i Robertsa utrzymał się na scenie Westside Theatre przez dwanaście lat. W tym czasie odbyły się pięć tysięcy trzy przedstawienia. To najdłużej eksploatowany musical w historii Off-Broadwayu, a liczba zagranych przedstawień przebiła najsłynniejsze tytuły nowojorskiej sceny muzycznej: My Fair Lady, Człowieka z La Manchy, Grease, Skrzypka na dachu czy Hello, Dolly!

Od niedawna spektakl w tłumaczeniu i adaptacji Bartosza Wierzbięty możemy oglądać w Polsce. Ciekawostką jest fakt, że w tym muzycznym hicie po raz pierwszy jako aktor-śpiewający daje się poznać popularny Rafał Królikowski. Aktorzy wykonują w tym spektaklu aż 20 piosenek, każdy ma swoje popisowe solo, a debiutant  Królikowski zaskakuje falsetem!

Przedstawienie w szeregu scenek i przebojowych piosenek opowiada o wzlotach i upadkach w miłości, o poszukiwaniu idealnego partnera oraz o tym, co się dzieje, kiedy już uda się znaleźć kogoś na stałe. Mamy więc cały przekrój sytuacji od pierwszej randki, przez ślub, pożycie małżeńskie po wspólną starość. W tym ciepłym i przezabawnym spektaklu każdy odnajdzie coś ze swojego życia.

Wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i kapitalne piosenki sprawiły, że musical I LOVE YOU został  przetłumaczony na 14 języków. Wystawiono go na 4 kontynentach, w 16 państwach, w prawie 500 miastach świata m.in. Taipei, Tel Awiwie, Rio de Janeiro czy Sydney! Teraz przyszedł czas na WROCŁAW!

W obsadzie - znane ze scen teatralnych i „małego” ekranu polskie gwiazdy!
Rafał Królikowski
Mariusz Kiljan
Magdalena Smalara
Elżbieta Romanowska

Bilety w cenie 60,80,100,120 zł. Do nabycia w EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN, www.Ticketpro.pl, www.Biletin.pl

Godziny rozpoczęcia spektaklu: 17 i 21.

www.iloveyou.wroclaw.pl

REKLAMA