Nie darujemy Wam tych nocy!

Radio RAM | Utworzono: 02.12.2011, 10:05 | Zmodyfikowano: 25.12.2011, 09:00
A|A|A

Do rozmowy zaprosiliśmy ekspertów.

Z Panią Katarzyną Oleśkiewicz - kosmetologiem z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris rozmawialiśmy o tym, jak szybko poprawić wygląd skóry przed wielkim wyjściem, jakie zabiegi pielęgnacyjne dają błyskawiczne i widoczne efekty, jak je wykonać.

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, Wrocław Plac Dominikański (ul.Krawiecka3), www.DrIrenaEris.com/Instytut

Eksperci z Centrum Dermatologii i Laseroterapii "Uroda" i Akademii Wizerunku, Pani Monika Lelonkiewicz - specjalista dermatolog i Pani Lidia Woźnica-Sokołowska - stylistka, kreatorka wizerunku, podpowiedzieli co zrobić, aby w ten wyjątkowy czas wyglądać szczególnie atrakcyjnie, jaki wybrać makijaż, aby był nie tylko trendy, ale podkreślił nasze atuty, a ukrył niedoskonałości.

Centrum Dermatologii i Laseroterapii "Uroda" i Akademii Wizerunku Wrocław, ulica Szybka 7a, boczna Traugutta, www.uroda.in


Wraz z ekspertami: Panem Dominikiem Malawko i Panem Arturem Żukowskim z Salonu Fryzjerskiego Trinity zajęliśmy się stylizacją oraz pielęgnacją włosów w okresie przed i posylwestrowym. Zwróciliśmy szczególną uwagę na pielęgnację włosów zmęczonych stylizacjami sylwestrowymi, w których nadużywa się produktów do stylizacji takich jak lakiery czy żele.

Salon Fryzjerski Trinity, Wrocław ul.Traugutta 106/2, www.trinitysalon.pl

Odpowiedzieliśmy na pytanie eleganckiego mężczyzny: frak, garnitur czy smoking? Nasz ekspert Pan Paweł Horoszko z Salonu Mody Męskiej Digel Pelo podpowiedział, czym kierować się powinni mężczyźni w wyborze kreacji na karnawałowe wyjście, oraz opowiedział o wykorzystaniu najnowszych zdobyczy techniki dla komfortu i elegancji ubioru męskiego.

Salon Mody Męskiej Digel Pelo, Wrocław Świdnicka 6a, www.meska-szafa.pl


Święta bez dodatkowych kilogramów? To możliwe. Tylko jak to zrobić? Z Panem Jarosławem Jakubowskim ze Studia treningów indywidualnych i masażu Egobody, porozmawialiśmy na temat skutecznych treningów, efektywnych masaży, które zagwarantują zdrowy wygląd naszego ciała i ducha.

Studio treningów indywidualnych i masażu Egobody, Wrocław ulica Hermanowska 45, www.egobody.pl

 
REKLAMA