Zmień się w detektywa!

Radio RAM | Utworzono: 26.09.2011, 13:25 | Zmodyfikowano: 26.09.2011, 13:29
A|A|A

Liczba Graczy w Grze Miejskiej Krasnalo zbliża się do tysiąca! Od 10 września wrocławianie odwiedzają najciekawsze miejsca w mieście, sprawdzają swoją zręczność i spostrzegawczość w prostych grach oraz poszukują rozwiązań w Internecie. Podążając śladem wrocławskich krasnali, Gracze przemieniają się w detektywów, fotografów, a także historyków.

Zadaniem Graczy, którzy chcą wygrać nagrody główne (sprzęt firmy Apple), jest ukończenie jak największej ilości Misji i uzyskanie jak najlepszego wyniku. Każda Misja to kolejna przygoda wrocławskich krasnali, które dla najwytrwalszych przygotowały mnóstwo nagród. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich, niezależnie od wieku. Jest to też doskonała okazja, by ciekawie spędzić jesienne dni i odwiedzić najpopularniejsze miejsca w mieście.

W Grę zaangażowało się bardzo wiele firm i instytucji kultury, jak Biblioteka Miejska, Teatry czy Muzeum Narodowe... Każdy ma szansę wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród: bony do restauracji (m.in. Planet Sushi, Amalfi, Vincent, Convivio, Kurna Chata, Va Bene), kawiarni i klubów (Casa de la Musica, Cafe de France, Od zmierzchu do świtu, Tawerna pod Kilem). Na Graczy czekają również przejażdżki gokartami na torze Le Mans, kręgle w Creatorze, kursy językowe w Leader School oraz kursy prawa jazdy w Akademii Dobrej Jazdy. Świetna zabawa czeka również w Scout Tour Paintball. O zdrowie i wygląd Graczy zatroszczą się natomiast Royal-Dent, fitness kluby oraz studia urody.

Gra organizowana jest we współpracy firmy Honaro z Biurem Promocji Urzędu Miasta Wrocławia. Rozdanie nagród nastąpi podczas II Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków 7-8 października.

Graj na www.krasnalo.honaro.pl

REKLAMA