„Kto nas tak urządził”

Radio RAM | Utworzono: 22.07.2011, 12:39 | Zmodyfikowano: 11.08.2011, 09:57
A|A|A

W kolejnej Strefie Stylu Radia RAM z cyklu „Kto nas tak urządził?” porozmawialiśmy o wygodnym i skrojonym na naszą miarę wystroju mieszkania i domu.

O godz. 10:00

Agnieszka Berska z firmy Meble Wajnert opowiedziała nam o meblach konfigurowanych, które dostosowują się do potrzeb swojego użytkownika.

o godz. 10:30

Monika Dędek ze Sklepu Eurofirany objaśniła jakie trendy obowiązują w dekoracjach okien. Jakie kolory zawsze są modne i przyjazne, czym kierować się w wyborze faktury i rodzaju tkaniny?

o godz.  11:00

Małgorzata Wiśniewska z Salonu Mebli Bizzarto doradziła, czym się kierować wybierając meble tapicerowane, by dokonać najlepszego możliwego wyboru. Opowiedziała także o trendach dotyczących indywidualizacji mebli tapicerowanych – meble modułowe, wpływ materiałów obiciowych na wygląd mebli. 

o godz. 11:30

Aneta Domańska z Flügger Farby wyjaśniła jaką role w wpływa na nasze wnętrza ma wybór kolor? Czym się kierować w wyborze, gdzie szukać inspiracji kolorystycznych? Czym wyróżnia się współczesna tapeta? 

o godz. 12:00

Katarzyna Żuraw Salon Meblonowak mówiła o światowych trendach, modnych wzorach i nowościach prosto z Mediolanu.

o godz.  12:30

Przemysław Pasieczyński JMB Design położył nas wygodnie do snu, informując o wszystkim co powinniśmy wiedzieć o materacach.

 

 

 

REKLAMA