Strefa Stylu RAM - czas na relaks

Radio RAM | Utworzono: 13.06.2011, 15:24 | Zmodyfikowano: 22.06.2011, 10:09
A|A|A

O tym rozmawialiśmy w kolejnej Strefie Stylu Radia RAM w Restauracji Odnova.

O godz. 10.00 - Centrum Dietetyczne Nutri-Med, www.nutri-med.pl
Ekspert Magdalena Maławska doradca żywieniowy z Centrum Dietetycznego Nutri-Med. - rozmawialiśmy o tym, jak się odżywiać, żeby przygotować ciało do lata, pozbyć się nadmiaru kilogramów i poprawić  samopoczucie.

O godz. 10.30 - EGOBODY, www.egobody.pl
Ekspert właściciel Egobody Profesjonalni Trenerzy Osobiści, ekspert
Jarosław Jakubowski, o tym jak przygotować ciało do wakacyjnych wypraw, czy w 3 tygodnie można zrzucić kilka kilogramów, by zmieścić się w bikini o dwa rozmiary mniejsze?

O godz. 11.00 - CENTRUM DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WELLDERM, www.wellderm.pl
Naszym gościem była dr dermatolog Edyta Engländer, z którą poruszyliśy temat ochrony skóry przed Słońcem. Wakacje tak, ale nie od urody. Lekarze z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm podpowiedzieli, na jakie zabiegi postawić latem.

O godz. 11.30 - CENTRUM RELAKSU GROTA SOLNA, www.grotawroclaw.pl
Ekspert Marcin Pochojka, licencjonowany fizjoterapeuta, członek Dolnośląskiej Sekcji Masażystów i Fizjoterapeutów, dyplomowany
Terapeuta Manualny. Wykonuje zabiegi masażu punktowego, leczniczego, relaksacyjnego, tajskiego, drenażu limfatycznego, masażu gorącymi kamieniami i bańkami chińskimi, oraz wiele masaży autorskich, prowadzi także Medyczny Trening Terapeutyczny. O tym, jak przygotować skórę do lata przy zastosowaniu różnego rodzaju masaży: od antycellulitowych do rewitalizujących skórę.

O godz. 12.00 - DERMA PULS DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ, www.derma-puls.com.pl
Ekspert dr n., med Ewa Kaniowska, v-ce prezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, mowiliśmy na temat Dermatochirurgii - usuwanie wszelkich zmian skórnych dla zdrowia i urody.

O godz. 12.30 - SKLEP GÓRSKI PIETROS, www.pietros.pl
Ekspert,  kierownik sklepu Pietros Kamil Kusiak opowiedziała, jaki sprzęt powinniśmy zabrać na wyprawy w góry, o czym musimy pamiętać, by nasza wspinaczka była bezpieczna.

O godz. 13.00 - BIURO PODRÓŻY NECKERMANN, www.neckermann.pl
Eksperci: Joanna Wąsiel oraz Monika Kowalczyk, mówiły o popularnych wycieczkach zagranicznych, gdzie w te wakacje najchętniej wyjadą Wrocławianie; zalety last minute.

REKLAMA