Strefa Stylu RAM - Biegnij człowieku, biegnij

Radio RAM | Utworzono: 12.04.2011, 09:37 | Zmodyfikowano: 14.04.2011, 10:53
A|A|A

Ale jak powszechnie wiadomo często może nam się podczas takiego biegania po parku nudzić. Często tez łatwo odpuszczamy sobie dalsze bieganie bo to jako się rzekło nudne, monotonne no i męczące.

By swoje bieganie, tak teraz modne co widać na wiosnę we wrocławskich parkach, rozwijać i nie ustawać w wysiłkach warto zainteresować się dodatkowymi motywatorami. Czy też jak można by powiedzieć wprost, gadżetami,  które bieganie ułatwią , uprzyjemnią.

Wybór jest naprawdę przeogromny. Są oczywiście buty , które ułatwiają modelowanie sylwetki , ze szczególnym uwzględnieniem np. pośladków. Odzież termoaktywna jest już dla biegacza zaprawionego w bojach czymś tak naturalnym jak druga skóra. To żeby oddychała to tez jeszcze nie wszystko. Przez swoje właściwości tez może pomóc kształtować nogi tak by biegaczka mogła osiągnąć efekt maksymalny. Niektórzy biegacze również i w naszych parkach często już wyglądają niczym nurkowie. Wszystko przez wysoce zaawansowany sprzęt, który odprowadza pot i doprowadza powietrze niczym urządzenie wyposażone w jakiś mikroprocesor.

By osiągnąć wybrany przez siebie cel, którym jest np. utrata zbędnych kilogramów biegacz powinien tez używać pulsometru tak by utrzymywać swój organizm na tych obrotach , które najbardziej sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej. Te urządzenia potrafią być już naprawdę bardzo zaawansowane. Oprócz czasu, pulsu policzą nam tez kalorie albo kroki.

Przebojem jest tez darmowa aplikacja na smartfony. Endomondo współpracuje z gpsem, mierzy nam dystans prędkość, kalorie a i nawet na google maps wyrysuje nam dokładnie trasę po której zmierzamy do celu. Co więcej po rejestracji na stronie, możemy rywalizować z innymi biegaczami i tam tez chwalić się swoimi wynikami.
No i jak tu nie biegać?

REKLAMA