Strefa Stylu RAM - co kręci mężczyzn?

Radio RAM | Utworzono: 10.03.2011, 11:43 | Zmodyfikowano: 11.03.2011, 10:07
A|A|A

Ciekawe co odpowiedzieliby sami panowie, gdyby zmusić ich do takiej refleksji. Podejrzewam, że odpowiedzi nie byłyby tak oczywiste i stereotypowe, jak niektórym by się wydawało. A to dlatego że każdy z nas jest inny i co innego przykuwa jego męską uwagę, wzbudza zainteresowanie. Prostej odpowiedzi więc nie ma bo i my wcale tacy prości w obsłudze nie jesteśmy, jak się powszechnie zwykło uważać.

Jeśli jednak ulec, jakże szkodliwym, stereotypom to na wyżej zadane pytanie zapewne należałoby stwierdzić: wszelkie przyciagające wzrok piękno. Bo my wzrokowcami przecież jesteśmy - już tak nas skonstruowała natura! A zatem może to być piękno ukryte w kształtach płci przeciwnej, cudowna linia ukochanej marki samochodu czy też zniewalajace piękno wszystkiego tego co niosą ze sobą nowe technologie - jednym słowem gadżety. Można jeszcze dodać piękno drzemiące w fascynującej rywalizacji sportowej, czy też... no właśnie, można by jeszcze długo wymieniać.

Długo by wymieniać, ale i tak dotykamy tylko wierzchołka góry lodowej. Zrażać się jednak nie zamierzamy i dziś w Strefie Stylu Radia RAM o tym, co nas kręci, panowie! Zwłaszcza damski punkt widzenia może być interesujący i zaskakujący! Zapraszamy na 89,8 FM.

REKLAMA