Strefa Stylu RAM – awangarda w domu i zagrodzie

Monika Jaworska | Utworzono: 07.03.2011, 10:44 | Zmodyfikowano: 08.03.2011, 09:28
A|A|A

Sieciowa i globalna rzeczywistość ułatwia nam dostęp do wszystkiego co nowe i ciekawe na całym świecie. Dzięki temu poznajemy pomysły wielu twórców z najbardziej nawet odległych zakątków i mamy więcej możliwości wyboru. Do naszych tradycji i gustów, które wyrosły na polskiej ziemi – dochodzą nowe i często zaskakujące sposoby na ubieranie się, dietę, spędzanie wolnego czasu czy wreszcie przestrzeń, w której mieszkamy i przedmioty, których używamy.

Dzięki tak zwanej „ogólnej poprawie” warunków ekonomicznych wśród tradycyjnie wyglądających domków rodzinnych widzimy, że budowane się także domy awangardowe, które pozwalają nam myśleć nie tylko o tym, żeby mieszkać, ale również o tym – jak mieszkać oryginalnie i niestereotypowo. Praktycznie nieograniczony dostęp do informacji o rozwiązaniach, projektach, trendach i stylach na całym świecie zmienił nasz styl życia. Internet sprawił, że możemy w domu mieszkać, spędzać wolny czas, ale i pracować. Domy awangardowe przestały być więc domeną artystów i ludzi, którzy w swoich domach mieli i sypialnię i pracownię. Awangardowe wnętrza mają być inspiracją do ciekawego życia i mają pobudzać naszą kreatywność. Jeśli odpowiednio uda się skomponować przestrzeń, która nas wciąż zachwyca i w której czujemy się świetnie – będziemy w niej spędzać chętnie dużo więcej czasu. A im więcej czasu w niej spędzimy, tym bardziej będziemy dążyć do tego, by ją do nas lepiej dopasować. Do tego będą nam potrzebne różne przedmioty i rozwiązania, o tych awangardowych dzisiaj opowiemy w Strefie Stylu RAM.


Pamiętając, że potrzebujemy na co dzień przestrzeni, która zapewni nam dobre samopoczucie i swobodę myśli – zapraszamy na opowieści o awangardowych pomysłach designerskich.

REKLAMA