Koncert urodzinowy Radia RAM już dziś!

Radio RAM | Utworzono: 08.12.2010, 18:43 | Zmodyfikowano: 04.01.2011, 13:07
A|A|A

Zaproszeni na koncert muzycy, którzy grają w klimatach Radia RAM, gwarantują nietuzinkową zabawę. Jarle Bernhoft - norweski piosenkarz, gitarzysta, multiinstrumentalista i kompozytor, to jeden z najlepszych obecnie męskich głosów w Norwegii. Montefiori Coctail, czyli włoscy bracia zagrają zwariowany mix jazzu, house'u, jungle, noise - dźwięki spreparowane przez barmana rodem z epoki kabrioletów i szyfonowych sukienek.

Urodzinowy koncert w Klubie Eter rozkręci soulowo i jazzowo Ben Westbeech - dj, producent i wokalista obdarzony nieprzeciętnym głosem.

„Szukaliśmy muzycznych osobowości, które pasowałyby do wyjątkowych, dziesiątych urodzin Radia RAM” - mówi szef stacji Tomasz Duda. Przygotowania do jubileuszowego koncertu trwały przez ponad pół roku. Prócz warstwy muzycznej na imprezie gwarantowane będą inne atrakcje, które (jak na imprezę urodzinową przystało) na razie pozostają niespodzianką. „Jedno jest pewne, ten koncert stanie się dużym wydarzeniem” - zapowiada Duda.

Koncert z okazji dziesiątych urodzin Radia RAM zagra 10 grudnia 2010 (piątek). Zabawa rozpocznie się we wrocławskim Klubie Eter o godzinie 19:00 i potrwa do białego rana.Koncert urodzinowy Radia RAM
Jarle Bernhoft, Montefiori Coctail, Ben Westbeech
Godzina 19:00, 10 grudnia 2010 (piątek)
Klub Eter Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław

ZOBACZ RÓWNIEŻ SERWIS URODZINOWY RADIA RAM!

REKLAMA