Strefa Stylu RAM - garnitur

Monika Jaworska | Utworzono: 29.09.2010, 08:05 | Zmodyfikowano: 02.10.2010, 12:32
A|A|A

www.salon.wilvorst.pl

Kobiety pytane, czy lubią mężczyzn w garniturach, najczęściej odpowiadają: uwielbiamy! Niektóre dodają, że ktoś powinien wprowadzić nakaz - żeby faceci chodzili tylko w garniturach. Czyli coś w tym jest, że odpowiednio „wygarniturowany" mężczyzna jest w stanie zwrócić uwagę każdej kobiety.

Choćby dlatego, drodzy Panowie, warto poświęcić trochę czasu na zdobycie tej jakże przydatnej wiedzy. Dziś w Strefie Stylu RAM - o najnowszych trendach w modzie gajerowej, instrukcja obsługi garnituru, rady - jak kupić dobry garniak dla siebie, o przełamywaniu elegancji luźnymi dodatkami, ale też o dress codzie zaszyfrowanym na zaproszeniach.

Opowiemy również o ręcznie szytych garniturach wrocławskiej firmy Twins, o których chodzą plotki, a w których chodzą m.in. David Bekham, Steven Seagal, Roger Moore czy Anthony Hopkins, lecz poza światowymi gwiazdami wśród klientów Twinsa sporo jest też Polaków: Wojciech Mann, Andrzej Olechowski, Mateusz Kusznierewicz, Adam Hanuszkiewicz, Jan Englert czy Jan Frycz. Do showroomu na Ostrowskiego zaglądają też wrocławianie, m.in. wiceprezydent Adam Grehl. I nie tylko po to, by powiedzieć „dzień dobry"...

Czy garnitur można pokochać? Dla bardzo ukierunkowanych na nie - czy można go choć polubić? Co robić, kiedy trzeba być eleganckim, jak nie popełnić błędów, które mogą być fatalne w skutkach..? Na te i inne pytania odpowiedzi da ekspert. Dostojność, powaga, niedostępność, szyk i klasa, to wszystko razem rozpala wyobraźnię.

Jakby to powiedziała Marylin Monroe: Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne garnitury, żeby można było ich rozpoznać...

REKLAMA