Alicja i Daniel wygrali wiatraczkowy konkurs Radia RAM!

Monika Jaworska | Utworzono: 28.05.2010, 17:30 | Zmodyfikowano: 28.05.2010, 17:36
A|A|A

Najważniejsze jednak, że i tak dały radę! Oczywiście wszystko dzięki Słuchaczom Radia RAM, którzy wykazali się wspaniałą inwencją twórczą, pomysłowością i takim poczuciem humoru, że kalosze spadają! Jak widać na zdjęciach znalezione we Wrocławiu żółte wiatraczki przeżyły wiele przygód. Były w pracy, w samochodzie, na pielgrzymce w Częstochowie, pracowały jako mikrofon i suszarka do włosów, nosiły kalosze, kolegowały się z domową zwierzyną, pływały statkiem po Odrze, pisały pracę magisterską, przenosiły się w czasie słuchając lampowego retro radia, robiły za dekoracje doniczkowe i rowerowe...

Napracowawszy się tak dzielnie teraz w nagrodę pojadą na wycieczkę do krajów Beneluxu, gdzie obiecali je zabrać zwycięzcy naszego wiatraczkowego konkursu Alicja i Daniel Mazurkiewiczowie! Czyli o międzynarodowych przygodach żółtych wiatraczków jeszcze usłyszymy.

Ala i Daniel są młodym wrocławskim małżeństwem, ona uczy angielskiego na Politechnice Wrocławskiej, on jest inżynierem mechanikiem konstruktorem. Do konkursu Radia RAM wykonali wiele aranżacji z wiatraczkami w roli głównej, szczególną uwagę komisji konkursowej zwróciły dwa: wycieczka wiatraków na ciężarówce oraz wiatraki w kaloszach na spacerze (i np. kurujące się podżółtym kocykiem z herbatą - to też ich dzieło).

Podobało nam się wiele Waszych zdjęć - zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za wiosenne rozkręcenie!!! Oto zwycięskie zdjęcia:

Zobacz galerie konkursową.

REKLAMA