“RAM Cafe 2” – premiera 23 listopada

Radio RAM | Utworzono: 08.11.2007, 16:30 | Zmodyfikowano: 09.11.2007, 09:06
A|A|A

Nowa piosenka grupy Oszibarack „Toss Your Lasso” to pierwszy oficjalny singiel z kompilacji. Co ciekawe – „Toss Your Lasso” w tym tygodniu proponują radiowcom jednocześnie dwa koncerny fonograficzne: Universal Music Polska (jako piosenkę promującą „RAM Cafe 2”) i EMI Poland (firma jest dystrybutorem albumu Oszibarack, którego premiera planowana jest także w listopadzie).

Jeśli chodzi o wrocławian na albumie znajdzie się - o czym już tu pisaliśmy – „Takadum” Me Myself And I, a także Digit All Love z „Candy Castle” i Mariija z ”There’s No One”. Ta ostatnia piosenka to pierwszy profesjonalnie nagrany utwór absolutnej debiutantki! Pojawienie się utworu Mariiji na „RAM Cafe 2” to także Wasza zasługa - bardzo entuzjastyczna reakcja na jej piosenkę umieszczoną na stronie internetowej Radia RAM przyczyniła się do takiej właśnie decyzji :)

Absolutną premierą – o czym też już pisaliśmy – jest "Why Wouldn't You" Dr. No z wokalistką Katarzyną Kozak. Piosenka została nagrana specjalnie na użytek naszego wydawnictwa!

Na albumie znajduje się ostatecznie 31 utworów, z czego trzy to kompozycje instrumentalne. Ostateczna tracklista oczywiście jest już zamknięta, ale nie będziemy jej upubliczniać aż do premiery płyty – chcemy, aby ci, którzy pierwsi zajrzą do sklepów mieli jednak jakąś niespodziankę :)

Natomiast mogę zapewnić, że spora część utworów, jakie znalazły się na „RAM Cafe 2”, jest na polskim rynku niedostępna na jakichkolwiek innych płytach.

Okładkę albumu prezentujemy tutaj po raz pierwszy. Przypominam raz jeszcze – premiera dopiero 23 listopada.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować