"RAM CAFÉ 2” w sklepach już w listopadzie!

Radio RAM | Utworzono: 14.10.2007, 00:15 | Zmodyfikowano: 14.10.2007, 00:15
A|A|A

Będzie to trzeci album naszego radia “RAM Café 2”.

Już teraz wiadomo, że na dwupłytowym wydawnictwie znajdzie się nowe nagranie wrocławskiej grupy Oszibarack. Po raz pierwszy na oficjalnym wydawnictwie pojawi się Me Myself And I z doskonale znanym z naszej anteny, a także z koncertów grupy, utworem “Takadum”. Specjalnie dla nas piosenkę nagrał warszawski Dr.No z wokalistką Katarzyną Kozak. Pozostali potwierdzeni dotąd wykonawcy to m.in.: Club De Belugas, Martini Lizards, Suzanna And The Magical Orchestra, Jo Jo Effect, Flower of Cables, Slow i Piper (w znakomitej, słonecznej wersji „Downtown”, remiksowanej przez duet Gabin). Ponadto powrócą, znani z pierwszej składanki Donavon Frankenreiter i John Martyn (w „One Word” na gitarze gra sam David Gilmour!).

- Bardzo chciałbym, żeby słuchacz, który włoży „RAM Cafe 2” do odtwarzacza miał wrażenie prostej kontynuacji. I wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie – mówi muzyczny szef Radia RAM, a także autor wydawnictwa, Piotr Bartyś. – Jak dotąd nie udało nam się dotrzeć do jednego utworu, telefony w Brazylii milczą, jak zaklęte. Poza tym zgody przychodzą z całego świata. Wczoraj dołączył Ennio Morricone, którego drobiażdżek zamknie pierwszą płytę.

Przypomnijmy – pierwszy album z cyklu “RAM Café” ukazał się pod koniec listopada ubiegłego roku i w krótkim czasie osiągnął status Złotej Płyty. Był też jedną z najlepiej sprzedających się płyt w pierwszym kwartale tego roku w największej internetowej księgarni Merlin.pl.

Premiera handlowa „RAM Cafe 2” przewidziana jest wstępnie na 9 listopada.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować