• Czwartek 09 lutego 2012 r.

Konkursy

RSS

Moto Majówka w Pasażu Grunwaldzkim

Tylko do 31 maja 2010r. w Pasażu Grunwaldzkim wyjątkowa wystawa motocykli i samochodów.

  • 0
  • Radio Ram
  • 25.05.2010 14:43

Konkurs: Żółte wiatraczki (Zobacz zdjęcia)

Żółte wiatraczki można spotkać w parkach i na skwerach, w najpopularniejszych miejscach Wrocławia. Każdy z niecodziennych klombów opatrzony został tabliczką "Nie deptać wiatraczków".

  • 0
  • Radio Ram
  • 22.05.2010 12:05

Żółte wiatraczki - wiemy, kto pojedzie na wycieczkę!

Gratulujemy Ali i Danielowi - to oni pojadą na wycieczkę po krajach Beneluxu i zabiorą w tę podróż szczęśliwe RAMowe wiatraki! Zwycięskie zdjęcie znajdziecie w tekście!

Żółte wiatraczki we Wrocławiu

Na wrocławskich trawnikach zakwitły małe wiatraczki. 20 tysięcy żółtych ozdób pojawiło się w najważniejszych punktach Wrocławia. Obok słynnych już krasnali, ma to być wiosenny wyróżnik miasta. Akcję wiatraczkową prowadzi wrocławskie Radio RAM.

  • 3
  • (Radio RAM)
  • 09.05.2010 21:23

Instytut Inspiracji w Radiu RAM z Parkiem Handlowym Bielany

Monika Jaworska zaprasza na inspirujące RAM De Wu, w którym gościem specjalnym będzie wrocławska stylistka Monika Idzikowska.

  • 0
  • Radio RAM
  • 30.04.2010 16:31

80 lat minęło… dzieje RENOMY w Radiu RAM

Już w poniedziałek 19 kwietnia na antenie Radia RAM rusza nowy konkurs.

  • 0
  • Radio RAM
  • 16.04.2010 17:07

Polecamy

Newsletter